Przejdź do głównej zawartości

Posty

Polecane

Podsumowanie

No i wróciliśmy na ojczyzny łono. Jest zimno, ciemno, ale swojsko. Powoli się wdrażamy do normalnego życia, załatwiamy zaległe sprawy, naprawiamy straty powstałe, jak nas nie było. Czas na podsumowanie ostatnich trzech miesięcy. Wylecieliśmy 18 listopada, nieco zestresowani. To była nasza pierwsza podróż na Daleki Wschód. Byliśmy głodni przygody, ale też pełni obaw. Jak trudno będzie się dogadać z tambylcami? Jak będziemy podróżować, a jak płacić? Na ile straszliwych chorób zachorujemy, na które się nie dało zaszczepić? No i najgorsze: czy nas zjedzą te wszystkie tygrysy i kobry królewskie? Jakoś żadne z obaw się nie sprawdziły. Garść różnych statystyk i ciekawostek: Podróże   Trwało to wszystko 93 dni. Przebyliśmy około 30 tysięcy kilometrów (oczywiście, w większości w drodze do i z Azji). Odwiedziliśmy 8 krajów. Nocowaliśmy w 31 miejscach (znaczy średnio 3 noce na hostel - jak dla nas - optymalnie). Przemieszczaliśmy się przeróżnymi środkami transportu (proszę wybaczyć angielszcz...

Najnowsze posty

Stambuł na deser